Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

NELLY & TIMBO

Miotka

o tom ako sa z miotky stala miota image

normálne sme išli a zrazu mio že, aha: a my že: ty kokso drsná si! tak to bolo, odvtedy je drsňáčka

no a stále je miotkina najlepšia kamoška nelly:

a stále nenápadne pokukuje po timbovi:

no a tu sme spolu image

tak pôvodne sme chceli dať miotku medzi našich priateľov. lenže prúser. ono to je naša sestra.

takže. miotka. miotka je čudná.
takto, pôvodne obývala nelly jeden rozľahlý byt na južnej strane hlavného mesta. lenže potom sa rozhodla že sa presťahuje trochu ďalej od hlavného mesta, čiže tým pádom sa uvoľnilo miesto v spomenutom byte. na tento okamih potajomky čakala malá kráska z jednej pidi dediny tuto obďaleč. naskytla sa vhodná chvíľa a šup, táto malá kráska sa nasťahovala do bytu.
áno, z tejto malej krásky sa vykľula miotka. miotka sa narodila v roku 2008 a odkedy opustila svoju pôvodnú rodinu, odvtedy pociťuje silný odpor k psom menšieho vzrastu. pretože sú malí. ona sa stýka jedine s veľkými, vyrastala s nelly a potom musela tolerovať rýchly rast malého timba. čo, veď keď k nám timbo prišiel, tak bol taký maličký, že miotka si na neho sadla, teda ho premohla. teraz už vie, že nesmie nasrať timba, lebo on ju potom štuchá. keď miotka v časoch rannej mladosti stretla malého psa, vždy sa veľmi zľakla, lebo išla si išla a zrazu škrečok pri nej. no fuj. to keď vidí vedľa seba dlhé elegantné nohy, vtedy je to fajn. a v aute sa veľmi rada opiera o timbovu mužnú hruď. ešte predtým ako sa nám timbo narodil, chodili nelly s miotkou von aj s kamošom bradom. on je taký ako nelly. a raz sa stalo to, že brad sa do miotky zamiloval. veru veru, stále ju strážil vonku, občas až moc, ale potom keď miotka chodila na prechádzky u seba doma, mohla sa chváliť akého má veľkého frajera. a dodnes si na ňu nikto z tých krpcov netrúfne. lebo každý vie koho má za sebou. miotka si hocikedy tak nenápadne povzdychne "je fajn byť stavačom"
miotka bola raz aj na výstave, v trenčíne. hahaha to bola taká sranda. pretože miotka sa sama cíti ako stavač. a keď išla do kruhu, to bolo všetko v poriadku, ale keď ju vyložili na nejaký hnusný blbý stolík a začali ju pozerať, tak sa nasrala, že to čo má byť, že to nikdy u žiadneho kamoša nevidela, že nech ju nechajú na pokoji. tak si povedala, že buď ju budú normálne posudzovať tak ako ostatných, alebo sa môže na výstavy zvysoka vykašľať. tak teraz radšej na výstavy nechodí.
miotka rada prenasleduje vtáčiky. raz jeden vtáčik utekal pred ňou, potkol sa vo vzduchu a padol rovno do potôčka, miotka pribehla a strážila ho strážila, bola schopná zabiť hocikoho kto by ho chcel zabiť. asi tak to bolo. to bola veľká sranda. miotka perfektne pláva, a úžasne beží. zrýchlenie z nuly na sto má ako asi nikto. miotka je super sestra. chodí k nám veľa cez prázdniny. a keď nie sú prázdniny, aj tak sa snažíme byť často spolu.
tak toto je miotka. je čudná, ale je super

 

a tuto miotka ako batoľa:

TOPlist