Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

NELLY & TIMBO

Výstavy / Shows

takže vec sa má takto

nelly - kuk sem

najprv ja, princezná nelly. keďže som bola na svete prvá, tak som začala s výstavami ja. nebude predsa chodiť na výstavy niekto, kto ešte ani nie je na svete.

takže okrem toho, že v roku 2007 sa bulharsko a rumunsko stali členmi európskej únie, na slovensko prišiel tretí mobilný operátor, sarkozy sa stal francúzskym prezidentom, kirgizsko zrušilo trest smrti, pratibha patilová sa stala prvou prezidentkou indie, pan ki-mun nahradil starého dobrého kofiho annana na poste generálneho tajomníka osn, anglickým premiérom sa stal gordon brown, raketoplány atlantis a endeavour odštartovali svoje misie k medzinárodnej vesmírnej stanici, nepál sa stal republikou som sa narodila ja, nelly a to bol štart mojej výstavnej kariéry. teda musela som trošku vyrásť a potom som išla rovno na výstavu do banskej bystrice, to si moc dobre pamätám, lebo to bola moja prvá. schytala som veľmi nádejná, čo ma povzbudilo do ďalšieho behania do kolečka. potom bola klubovka, kde som bola ako malé decko a dostala som zas veľmi nádejná, a potom som chodila kade tade a kade tade, a prestávalo ma to baviť. joooo a potom prišiel taký malý problémik, bola som s kamošom bradom a bili sme sa o piškótu, to je taký malý sladký krúžok, a ja ako dáma som si rozbila zub. akože pohodička, že pojdem k zubárovi a mi ho opraví..no lenže som ho mala roztrieštený na cimprcampr, tak mi ho musel ujo zubár vybrať, a odvtedy som trošku štrbavá, ale fakt to nie je vidieť, vlastne to vidieť nie je vôbec, pokiaľ ma nejaký pako nenasere a musím veľmi vrčať a kričať, vtedy sa zabudnem a ukážem chrup. no a tento malý problém bol prúser na výstavách, ale nič to, mala som potvrdenie od uja zubára, že to nie že by mi nevyrástol, ale som si ho proste vytoto. takže ma to nebavilo. potom som chytila trosku trému a nerv z kruhov, tak som sa na to vyprdla totálne. tak toľko moja výstavná kariéra.

timbo - kuk sem

ok a teraz ja timbo. narodil som sa v roku 2009 a keďže ja niesom mysliteľ, tak je mi úplne jedno čo sa ešte stalo v tom roku, pre mňa je dôležité jedine moje narodenie, lebo pre mňa som najdôležitejší ja. to ako z oblasti histórie. na prvú výstavu som išiel v auguste 2010, a to bola totálna sranda, lebo som prišiel a vyhral. potom som strašne moc oslavoval, úplne som bol na oné, úplne až tak, že na druhý deň som sa len tak vliekol a vyslúžil som si veľmi dobrý. čo je v preklade nič moc. kokso tak som sa nasral. potom mi ale došlo, že vlastne o nič nejde. mám doma zrkadlo, a vidím sa. a to mi stačí. teda zatiaľ. potom som bol ešte na troch výstavách, a dostal som vždy nejakého výborného. čo je v podstate fajn. nejak mi výstavy ešte nevadia, nemám z nich nejakú traumu alebo tak, tak ešte to niekedy niekde skúsim. predtým si trošku natrénujem ten postoj, a pred ďalšou výstavou pojdem aj kaderníčke, aby mi trošku skrotila moju bujnú hrivu, lebo pokiaľ si nechám svoj afro účes, môže to pôsobiť tak, že mám ťažkú hlavu hohoho, no áno, to už som počul. lenže zas na druhú stranu, neviem kto by nemal niekedy ťažkú hlavu z nelliných rečí.

TOPlist