Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

NELLY & TIMBO

O nás / About us

prudko rozmýšlame načo sme si sem dali aj úvod, aj o nás...

išlo nám o to, aby sme to skopírovali? vychlastali sme po ďábelskej venčovačke príliš veľa vody, že sme sa opakovali? ani srnka netuší.. každopádne o nás..

sme:

nelly. haj. som nelys z flusbergu a som dievčina ryšavej farby. nie som rysuľa. som nelly. nelisička. nellisa. hlavne som princezná, pretože som jemná a vznešená. som krásna. som veľmi hĺbavá a vnímavá. som veľmi milá a prítulná, ale iba k milým ľuďom. aj k nemilým, pokiaľ sú ku mne milí. som už raz taká. som rozmýšľajúca, či mám vykonať to či to. vždy keď sa niečo po mne vyžaduje, musím si to najprv premyslieť. nie som pako, že hneď všetko spravím. na to sú iní.. napríklad môj krpatý timbo. áno, a ešte sa starám o timba. umývam ho, utieram ho, suším ho.. je toto ale o mne? som krásna. to je o mne. som nelly.

timbo. haj. som atos artemis morávia a som strašný frajer. som srandovný a mám rád všetko. hocičo. fakt. všetko. všetko robím s veľkou radosťou. je mi jedno čo. a to ma aj dosť vystihuje. je mi jedno. som aj pinďo. lebo som super. som strašne milý a prítulný. som taký sladký. kokso a som dosť poslušný, čo sám nechápem, ale ide mi to. a mám aj osobnú strážkyňu nelly, som do nej, ale jej by som to nikdy nepovedal, aby si nemyslela neviem čo.

 

ono keď sa tak na to pozrieme... no dobre, s nelly to bola možno náhoda. možno. ale timbo - to je tak do očí bijúce.. tá podoba! keď ešte timbo nebol na svete, teda bol iba v plánoch, tak nelly už vtedy vedela, že to bude timbo. no a hľa:

ha?

TOPlist